Makina shkrumbohet plotësisht, dyshimet e para

95 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një automjet në lëvizje ka marrë flakë gjatë orëve të pasdites në aksin Levan-Ura e Mifolit.
Automjeti tip Reno me targa AA001DM ka marrë flakë në lëvizje, ndërsa fatmirësisht kanë shpëtuar pa u lënduar drejtuesi i mjetit dhe një pasagjer që udhëtonte me të. Menjëherë është njoftuar reparti zjarrfikës, por makina është shkrumbuar plotësisht.
Edhe pse dyshohet për një defekt në pjesën e motorit, grupi hetimor ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas