Në radhë


Makinat përplasen në ‘Kthesën e Semanit’, plagosen dy persona

26 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në qytetin e Fierit.
Dy makina raportohet se janë përplasur në vendin e quajtuar Kthesa e Semanit, që ndan rrugët e plazheve Darzezë dhe Seman.
Në këtë aksident mësohet se kanë mbetur të plagosur dy persona.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë