Në radhë


Makinat përplasen dhunshëm, përfundojnë në arë

39 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 May 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një aksident i rëndë është shënuar gjatë orëve të pasdites pranë fshatit Drashovicë të Vlorës.
Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe më pas kanë dalë nga rruga.
Nga informacionet e marra deri më tani bëhet fjalë për dëme materiale, por goditja ka qenë e fortë.
Fatmirësisht raportohet se drejtuesit e mjeteve nuk kanë pësuar lëndime serioze.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë