Makinat përplasen në Berat, plagosen rëndë dy drejtuesit e automjeteve

48 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Berat-Urë Vajgurore, në fshatin Moravë.
Dy automjete janë përplasur fuqishëm me njëra-tjetër dhe si pasojë e aksidentit janë plagosur dy drejtuesit e mjeteve.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas