Mali i Priskës në flakë/ Meta: Autoritetet qendrore dhe vendore të veprojnë menjëherë

92 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Presidenti Ilir Meta ka reaguar me shqetësim lidhur mbi zjarrin masiv që ka përfshirë ditën e sotme masivin pyjor të Malit të Priskës, duke u bërë thirrje autoriteteve qendrore dhe vendore të reagojnë menjëherë, si edhe të vihen para përgjegjësisë ligjore, autorët.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas