Mamaja ketër lufton me gjarprin për të mbrojtur foshnjat

398 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Filloi si në ditë e këndshme dhe e zakonshme në pyll. Kafshët e vogla luajnë me njëra-tjetrën, të pavetëdijshme për kërcënimin që fshihet aty.

Vetëm pak metra larg një gjarpër i uritur i cili nuk do të donte asgjë më shumë sesa një vakt i shijshëm i një ketri të vogël.

Për fat të mirë për foshnjat e ketrit, nëna e tyre nuk është vetëm një nënë e zakonshme. Përkundrazi ata kanë nënë një Ketër Ninja!

Kjo mama ketri do ta lejojë këtë gjarpër të uritur pranë ketrave të saj me një kusht: mbi trupin e saj të vdekur.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas