Në radhë


Masakra me 3 të vrarë në Fushë Krujë, autorët i dolën para makinës dhe qëlluan

109 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Jul 2022 / Në kategorinë News & Politics

Masakra me 3 të vrarë në Fushë Krujë, autorët i dolën para makinës dhe qëlluan

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë