Në radhë


Masakra në Velipojë/ PD, Greta Bardeli akuza Edi Rames

183 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Jun 2021 / Në kategorinë News & Politics

Masakra në Velipojë/ PD, Greta Bardeli: Edi Rama ka dorëzuar Shqipërinë në duart e krimit. Policia të distancohet nga regjimi dhe të mbrojë jetën e qytetarëve

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë