Në radhë

Plagosje me thike ne Elbasan
syrinet
53 Shikime

Masakrohet me thikë familja shqiptare, vriten prindërit dhe fëmijët 1 e 2 vjeç

112 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Mar 2022 / Në kategorinë News & Politics

Masakrohet me thikë familja shqiptare, vriten prindërit dhe fëmijët 1 e 2 vjeç

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Plagosje me thike ne Elbasan
syrinet
53 Shikime