Në radhë


Mashtrimi i Ogertës, Spahia: Edhe për numrin e shtretërve gënjejnë

264 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Ish-deputeti demokrat. Bardh Spahia, ka zbuluar një tjetër gënjeshtër të Ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e cila më 16 mars kur filloi pandemia thoshte me zë dhe figurë se kishin në dispozicion 9 mijë shtretër në spitale ndërsa më 10 tetor thotë që kemi 1600 shtretër në dispozicion.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë