Mathew Palmer flet nga Prishtina per Shqiperine: Beni reformen zgjedhore

297 Shikime
syrinet
1
Postuar me 01 Nov 2019 / Në kategorinë News & Politics

Mathew Palmer flet nga Prishtina per Shqiperine: Beni reformen zgjedhore dhe populli te zgjedhe vete drejtuesit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas