Në radhë

avioni.mp4
syrinet
66 Shikime

Mbërrin avioni me 4 gra dhe 9 fëmijë shqiptarë nga kampet e Sirisë

121 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 May 2022 / Në kategorinë News & Politics

Mbërrin avioni me 4 gra dhe 9 fëmijë shqiptarë nga kampet e Sirisë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

avioni.mp4
syrinet
66 Shikime