Në radhë


Mbledh mbeturinat për 4 vjet me radhë për të dhënë një mesazh

603 Shikime
syrinet
1
Postuar me 05 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ne shpesh flasim për sasinë e pabesueshme të mbeturinave që gjenerojmë çdo ditë, por për shumë njerëz fjalët dhe numrat nuk mund ta përcjellin në mënyrë adekuate idenë.

Imazhet, siç e dimë, janë shumë më efektive dhe flasin jo pak dhe për këtë arsye një artist francez ka vendosur të tregojë se sa plehra gjeneron një qenie njerëzore me kalimin e kohës.

Për ta bërë këtë, ajo ka mbledhur mbajtur mbetjet e riciklueshme për katër vjet me rradhë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë