Mbyllen dyert dhe i ndërrohet brava derës së selisë së PD-së në Gjirokastër.

48 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Dec 2021 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Mbyllen dyert dhe i ndërrohet brava derës së selisë së PD-së në Gjirokastër.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas