Në radhë


Me kthimin nga diskoteka përfundon me Kadillak në pishinë

278 Shikime
syrinet
1
Postuar me 11 Nov 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ndodhi në Forte dei Marmi, kur disa persona duke u kthyer nga diskoteka, përfunduan me Cadillac në pishinën e hotelit.

Të dy personat në bord mbetën të padëmtuar. Protagonisti i historisë së pabesueshme është një aretino.

Mëngjesin e djeshëm, së bashku me një mik, ai përfundoi me makinën luksoze në kopshtin e një hoteli në bregdetin e Forte dei Marmi, ku kishte një pishinë tashmë të mbushur me ujë.

Sipas rindërtimeve të para të historisë, makina do të kishte përfunduar në kopshtin e hotelit pasi sipërmarrësi theu një mur kufitar të ulët dhe jo të fortë. Burri dhe një person tjetër që ishte në makinë mbetën të padëmtuar.

Të dy, menjëherë pas aksidentit, u larguan nga kopshti, por u kapën disa orë më vonë nga policia bashkiake. Agjentët i shoqëruan në spital, ku iu nënshtruan gjithashtu testeve të alkoolit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë