Në radhë


Me shallin komunist në qafë/ Braçe sulmon vendet e BE për negociatat: Fashistë dhe ekstremistë

419 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Oct 2019 / Në kategorinë News & Politics

ZV/Kryeministri

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë