Me shpejtësi mbi 154 kmh, arrestime dhe gjoba, policia kontrolle me civilë për të kapur shkelësit

275 Shikime
syrinet
1
Postuar me 21 Jun 2020 / Në kategorinë News & Politics

Me shpejtësi mbi 154 kmh, arrestime dhe gjoba, policia kontrolle me civilë për të kapur shkelësit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas