Në radhë


Melisa thote se Tea e dinte per lidhjen me Andin

154 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 03 May 2021 / Në kategorinë Entertainment

Melisa dhe Andi lansuan një projekt muzikor së bashku i cili vulosi raportin e tyre.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë