Në radhë

Votime me kallashnikov ne koke
syrinet
40 Shikime

Mercenaret e Bashes, thyejne xhamat dhe ua hedhin ne koke demokrateve

121 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Jan 2022 / Në kategorinë News & Politics

Mercenaret e Bashes, thyejne xhamat dhe ua hedhin ne koke demokrateve

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Votime me kallashnikov ne koke
syrinet
40 Shikime