Në radhë


Merimanga gjigante helmohet dhe tërhiqet prej grerëzës

297 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Dec 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një foto e pabesueshme që tregon një grerëzën duke zvarritur një merimangë gjuetare është bërë virale në internet.

Imazhi, i marrë në Bronte, Sidnei, tregon grerëzën portokalli që kap merimangën e paralizuar dhe e tërheq pranë vetes

Është vetë kjo grerëz ngjyrë portokalli që paralizon merimangën dhe e tërheq atë në folenë e saj.

Grerëzat janë tepër të forta dhe mund të zvarritin një merimangë edhe dy herë peshën e tyre trupore.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë