Merimanga lodër ‘e tremb’ vogëlushi nuk rresht së e gjuajturi

203 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 Oct 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një përgjigje e guximshme e një vogëlushi ndaj një shakaje të Halloween u kap në një video qesharake.

Përdoruesi i Facebook-ut Frank McCormick ngarkoi të dielën në një video në median sociale duke treguar djalin e tij tre vjeçar 'Charlie' duke qëlluar një merimangë prej lodre.

Familja po vizitonte një dyqan në Michigan me rastin e parapërgatitjeve për Halloween.

Djali nuk e mori me shumë dashamirësi merimangën pasi papritmas u sul në të, duke u kthyer dhe duke e qëlluar vazhdimisht pasi si duket është trembur prej saj. Një frikë që iu kthye menjëherë në mëri ndaj lodrës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas