Në radhë


Merimanga në brendësi të veshit

37 Shikime
syrinet
1
Postuar me 15 May 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një person pati një ndjesi të çuditshme në kokë dhe pas një vizite tek mjeku zbuloi se në brendësi të veshit të tij ndodhej një merimangë brenda rrjetës që kishte krijuar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas