Në radhë


Merimangat gjigante mbulojnë plotësisht një bregliqenin

296 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Apr 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një rrjet i madh rrjetash merimange që shtrihen rreth 500 metra janë duke mbuluar një liqen grek dhe qytet përreth, duke e bërë atë të duket si një makth të vërtetë.

Fotografi vendas Giannis Giannakopoulos ka publikuar në rrjetet sociale disa imazhe të mrekullueshme të rrjetave të dendura, të cilat përfshijnë një mori merimangash dhe mbulojnë një sipërfaqe alarmante toke në Aitoliko, Greqi.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë