Në radhë


Messi përshendet tifozin, reagimi i tij i përloti të gjithë

211 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Jul 2021 / Në kategorinë Sports

Messi po përjeton momente relaksi pasi fitoi Kupën e Amerikës një trofe që ishte i pari i tij me ekipin kombëtar të vendit të tij.

Në Argjentinë kishte një furi për ‘Pleshtin’, sepse ai ishte lojtari i turneut dhe idhulli më i madh i futbollit pas Diego Armando Maradona.
Pas përfundimit të turneut , Messi veçoi një gjysh 100 vjeç i cili për vite me radhë ka shkruar të gjitha golat e pare të futbollistit, si me fanellën e Barcelonës ashtu edhe me atë të kombetares argjentinase." Përshëndetje Hernan. Epo, padyshim që kam dëgjuar historinë tuaj. E quaj gjw tw çmendur atë që bën. As unë nuk u kushtoj shumë vëmendje golave që shënoj. Dua të them faleminderit për atë që bën. Faleminderit. Mirupafshim ”, ishte mesazhi i argjentinasit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë