Messi publikon video nga stërvitja e bashkëshortes së tij dhe rrjeti u ‘çmend’

184 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Jul 2021 / Në kategorinë Entertainment

Messi I cili ende nuk e ka zgjatur kontratën e tij me Barcelonën, vazhdon stërvitjen e tij në shtëpi së bashku me bashkëshorten etij Antonella Roccuzzo.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas