Në radhë

Ilir Meta rritja e pagave
syrinet
48 Shikime

Meta: Ky është populli që meriton respekt dhe përulësi. Lironi të arrestuarit

93 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Mar 2022 / Në kategorinë News & Politics

Meta: Ky është populli që meriton respekt dhe përulësi. Lironi të arrestuarit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Ilir Meta rritja e pagave
syrinet
48 Shikime