Në radhë


Meta mesazh Ramës: Edhe Haxhi Qamili nisi revolucion kundër Europës, dihet si përfundoi

72 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Jul 2020 / Në kategorinë News & Politics

Presidenti Meta i ka dërguar edhe njëherë një mesazh të qartë Edi Ramës që të mos luajë me fatin e Shqipërisë dhe shqiptarëve, duke rrezikuar integrimin e tyre duke ndryshuar në mënyrë të njëanshme rregullat e lojës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë