Në radhë

Gjokovic kenge kunder Kosoves
syrinet
5 Shikime

Meta mesazh Ramës: Edhe Haxhi Qamili nisi revolucion kundër Europës, dihet si përfundoi

149 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Jul 2020 / Në kategorinë News & Politics

Presidenti Meta i ka dërguar edhe njëherë një mesazh të qartë Edi Ramës që të mos luajë me fatin e Shqipërisë dhe shqiptarëve, duke rrezikuar integrimin e tyre duke ndryshuar në mënyrë të njëanshme rregullat e lojës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Gjokovic kenge kunder Kosoves
syrinet
5 Shikime