Në radhë


Meta publikon videon/ Shpërndaje, shpërndaje, shpërndaje, shpërndaje....

63 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 Jul 2020 / Në kategorinë News & Politics

Presidenti Meta në një mesazh të fundit në facebook, duke kujtuar 2 marsin dhe premtimin e tij, u ka premtuar shqiptarëve që është ora të marrin në dorë fatet e tij dhe se është në të drejtën e tij të zgjedhë Presidentin nga populli si edhe që në parlamentin e ardshëm të miratohen ligjet për referendumet.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë