Në radhë


Meta: Si e detyrova Ramën në vitin 2013 të votonte ligjin për Reformën Parlamentare

80 Shikime
syrinet
1
Postuar me 12 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Presidenti Ilir Meta, në një përgjigje për ata që e pyesin pse bëri koalicion në vitin 2013 me Ramën, u kujton atyre nëpërmjet një video se si e detyroi të votonte tre ligje për Reformën Parlamentare, Gjykatën e Lartë dhe Nëpunësin Civil

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë