Në radhë


Meta thirrje qeverisë: Futbolli prej javësh në ngërç, uluni të dialogoni, kthejini frymëmarrjen

157 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Presidenti Ilir Meta i ka bërë thirrje qeverisë që të rikthejë frymëmarrjen e futbollit shqiptar dhe të marrë parasysh kërkesat e Ligës Profesioniste të Futbollit dhe të nisë kampionati i Kategorisë Superiore.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë