Meta: Vlorën e kam në zemër, Rama e ka për të mbushur xhepat

219 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Presidenti Republikës, Ilir Meta i është përgjigjur kryeministrit Rama, pas sulmit të këtij të fundit, sipas të cilit Presidenti shkon natën në Vlorë.
Meta thotë se Vlorën e ka në zemër dhe e tillë do të mbetet për të.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas