Në radhë


Mijëra bretkosa helmuese pushtojnë tërësisht këtë qytet

215 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Mar 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Mijëra bretkosa helmuese kanë pushtuar një lagje të Floridës Jugore, duke ngjallur jo pak frikë tek banorët pasi ato janë të dëmshme për kafshët shtëpiake dhe për fëmijët e vegjël.

Bretkosat filluan të shfaqen në Palm Beach Gardens, një qytet në veri të Miamit, javët e fundit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë