‘Mijëra euro, kokainë dhe armë zjarri'/ Arrestohen 3 persona në Fier

48 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Oct 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO-‘Mijëra euro, kokainë dhe armë zjarri'/ Arrestohen 3 persona në Fier

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas