Miley Cyrus arrin në Kosovë

675 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 01 Aug 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus, ka arritur pak më parë në Kosovë. Ajo do të përformojë në Sunny Hill që do të mbahet me datën 1, 2 dhe 3 gusht.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas