Në radhë


Ministrja e Arsimit Besa Shahini takon homologun serb në Bujanovc

592 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 May 2019 / Në kategorinë News & Politics

Ne kulmin e tensioneve qe sapo lame pas Saimitit te Berlinit, kur Merkel dhe Macron kundershtuan ndarjen e territoreve te Kosoves, Ministrja e Arsimit, Besa Shahini, takon homologun serb ne Bujanovc

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë