Në radhë


Ministrja Gjonaj presion numëruesve të opozitës, ngushtohet rezultati

198 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

Tensione të forta po shoqërojnë gjatë këtyre momenteve, numërimin në njësinë nr. 7. Siç shikohet edhe nga pamjet filmike në njërën nga qendrat e numërit ka shkuar vetë ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjoni, e cila filluar të bëjë presionin mbi numëruesit dhe vëzhguesit e opozitës.
Ky tension ka ardhur pasi në këtë njësi, diferenca midis PS dhe PD ka ardhur duke u ngushtuar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë