Në radhë


Mjellma përplaset keq pas xhamit të makinës në lëvizje

223 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Jan 2020 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti i tmerrshëm kur një mjellmë përfundon duke u përplasur me një makinë në lëvizje dhe kris keq xhamin e saj të parë.

Emily Keady, 21 vjeç, po shëtiste një pronë banimi periferie kur zogu zbriti u përplas furishëm drjet automjetit të saj në lëvizje.

Ai u përplas në dritaren e xhamit direkt përpara sediljes së shoferit duke shkaktuar një dëm të dukshëm tek automjeti.

Ngjarja u regjistrua në 23 dhjetor dhe u kap në një kamerë vendosur në furgon.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë