Në radhë


Moa

15 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 May 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Gjurmët e këmbëve gjigante të fshehura për një sy të thjeshtë në fund të një vendi popullor për njerëzit dhe i preferuar për të notuar janë zbuluar nga një person i cili po shëtiste në atë zonë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas