Në radhë

Baton Haxhiu ne Çim Peka Live
syrinet
33 Shikime

Moderatores i cingëron telefoni live në emision

127 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 04 May 2022 / Në kategorinë Entertainment

Teksa po jepte një lajm lidhur me Malin e Zi telefoni i saj mbi tavolinë cingëroi por vëmendje mori reagimi i saj për ta ndalur dhe fshehur, teksa mimika e fytyrës nuk i ndryshoi.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Baton Haxhiu ne Çim Peka Live
syrinet
33 Shikime