Moment i adhurueshëm kur qeni ‘mbytet’ në një grumbull të madh dëbore

491 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Dec 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti i adhurueshëm që një qen ‘u varros’ në një grumbull të madh dëbore ndërsa pronari i tij po pastronte ballkonin prej saj.

Pamjet tregojnë një qen të bllokuar në një grumbull dëbore me kokën jashtë në Kolorado.

Pronari i tij, i cili ka qëndruar në majë të shkallëve, pastron borë në një mënyrë të ngadaltë metodike.

Ai mbledh një sasi të madhe e shtyn përpara dhe ajo bie poshtë në kokën e qenit të vogël.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas