Në radhë


Moment i mrekullisë kur i dashuri i shpëton jetën kësaj vajze nga vdekja e sigurt

722 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 May 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Videoja e mrekullueshme kur i dashuri i ka shpëtuar jetën kësaj vajze të re është bërë virale dhe po bën xhiron e rrjetit.

Kamerat CCTV kapën momentin kur burri dhe gruaja, pothuajse u goditën nga makina para se kjo e fundit të përplasej fuqishëm pas murit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë