Në radhë


Moment i tmerrshëm: Rrufeja godet avionin e pasagjerëve

230 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Mar 2021 / Në kategorinë Entertainment

Një moment I tmerrshëm kur rrufeja ka goditur kabinën e pilotit të një avioni pasagjerësh është rregjistruar nga një aparat i vendosur në kabinë. Sipas Daily Mail, Boeing 737 MAX po ulej në Aeroportin Ndërkombëtar Tocumen të qytetit Panama. Në avion ndodheshin 140 pasagjerë dhe po fluturonte në një lartësi prej rreth 30.000 metra kur u godit nga rrufeja.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë