Në radhë

momenti.mp4
syrinet
76 Shikime

Momenti i arrestimit, ja kush është shqiptari që shkaktoi panik dhe kaos në sheshin e Vatikanit

94 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Jun 2022 / Në kategorinë News & Politics

Momenti i arrestimit, ja kush është shqiptari që shkaktoi panik dhe kaos në sheshin e Vatikanit

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

momenti.mp4
syrinet
76 Shikime