Në radhë

momenti.mp4
syrinet
76 Shikime

Momenti i gjuajtjes së avionit rus

91 Shikime
syrinet
1
Postuar me 05 Mar 2022 / Në kategorinë Entertainment

Përplasjet e dhunshme mes Ukrainës dhe Rusisë vazhdojnë efektive në ditën e 10-të të pushtimit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

momenti.mp4
syrinet
76 Shikime