Në radhë


Momenti i shoqërimit në polici të zyrtarëve të Kadastrës

68 Shikime
syrinet
1
Postuar me 26 Jul 2021 / Në kategorinë News & Politics

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e arrestimit me urdhër të SPAK dhe krimit ekonomik të zyrtarëve të Kadastrës në Tiranë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë