Në radhë


Momenti kur autori i masakrës në Vienë përplaset me armë me policinë, raportohen 7 viktima

250 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar gjatë mbrëmjes në një sinagogë në kryeqytetin austriak, Vienë.
Deri tani raportohet për 7 viktima dhe shumë të plagosur.
Nga pamjet filmike shikohet edhe një nga autorët e masakrës së ndodhur në Vienë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë