Në radhë


Momenti kur nusja bie në oqean teksa tenton të bëjë setin me foto

888 Shikime
syrinet
1
Postuar me 13 Aug 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti plot humor kur një nuse magjepsëse ra nga një motorr uji ndërsa pozonte me fustanin e saj të dasmës.

Nusja Aili Reierson, nga Puyallup, Uashington, u ngjit në pjesën e prapme të një motori uji në bregun e Cancunit, Meksikë, kur valët e tërhoqën në oqean.

Sidoqoftë, valët ishin aq të ashpra sa Aili, në veshjen dhe tualetin e saj të dasmës, u hodh nga pjesa e prapme e motorit të ujit dhe u zhyt plotësisht në ujë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë