Momenti kur policia shkëmben zjarr me Lefter Zhidrun dhe futet në banesë pas ekzekutimit

102 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Janë zbuluar momente të reja nga ngjarja e ndodhur ditën e sotme në Elbasan, ku policia ekzekutoi 71 vjeçarin, Lefter Zhidru, pas një rrethimi prej 7 orësh.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas