Në radhë


Momenti kur policia tërhiqet qëllimisht dhe hidhet gaz

394 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Feb 2019 / Në kategorinë News & Politics

Momenti kur policia tërhiqet qëllimisht dhe hidhet gaz

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë